rehabilitacja niemowląt
rehabilitacja niemowląt i dzieci

Uwaga Doradztwo: Medicares Physician-Payment Data Release

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

9 kwietnia 2014 r. Sekretarz ds. Zdrowia i higieny pracy Kathleen Sebelius poinformował o udostępnieniu danych dotyczących ochrony prywatności dotyczących usług świadczonych beneficjentom zapisanym w programie Medicare z opłatami za usługę w 2012 r .; usługi były świadczone przez indywidualnych lekarzy i innych pracowników służby zdrowia.1,2 Zwolnienie miało miejsce 10 miesięcy po tym, jak federalna sąd okręgowy Marcia Morales Howard z Middle District na Florydzie zwolniła 33-letni zakaz publikowania takich informacji w legalnych zwycięstwo dla danych medycznych w czasie rzeczywistym i Dow Jones3. Jej zdaniem Morales Howard stwierdził, że zasady prawne, na których opierał się poprzedni nakaz, nie mogły być dłużej podtrzymywane, powołując się na orzecznictwo, które zawęziło zakres ustawy o prywatności w związku z interwencją trzy dekady.3 Medyczne organizacje zawodowe sprzeciwiły się zniesieniu zakazu, po części z powodu obaw, że utrata indywidualnych praw osobistych członków może być szkodliwa, szczególnie jeśli udostępnione dane były niedokładne i bezprawnie wywołały aurę podejrzanych lub zawyżonych płatności, gdy żaden z nich nie był istniały. Wiele się wydarzyło w ciągu ostatnich kilku lat w odniesieniu do publicznego raportowania wyników lekarzy, wyników leczenia szpitalnego i zarządzania populacjami systemów opieki zdrowotnej. Utrudnienie uwolnienia danych Medicare dotyczących opłat lekarzy i placówek w obecnym otoczeniu spowodowałoby zdradliwą dynamikę dla usługodawców i postawienie ich w postawie defensywnej, która byłaby powszechnie postrzegana jako daremny wysiłek utrzymania status quo kosztem uchwalenia znaczącego reformy kosztów opieki zdrowotnej. Konsekwencje ujawnienia danych są bardziej zniuansowane niż zwykłe rozliczanie płatności i należy zachować ostrożność przy interpretowaniu i wykorzystywaniu tych danych, aby pacjenci i społeczeństwo nie zrozumieli ich zastosowania.
Nowo wydany zbiór danych zawiera informacje o ponad 880 000 indywidualnych pracowników służby zdrowia we wszystkich 50 stanach oraz o 6000 procedurach i usługach, za które Medicare Part B zapłaciło w 2012 roku 77 miliardów USD. Poszczególnych dostawców można identyfikować według nazwy, unikalnego numeru identyfikacyjnego dostawcy, lokalizacji geograficznej lokalizacja, typ lekarza i status uczestnictwa Medicare. Dostępne informacje obejmują liczbę przedłożonych kodów systemu Healthcare Common Kodowania (HCPCS), liczbę unikalnych beneficjentów Medicare, nałożone opłaty Medicare oraz całkowitą kwotę w dolarach dozwoloną i zapłaconą usługodawcy.
Dane mają rzeczywiście bezprecedensowy zakres, ale ich ograniczenia muszą zostać rozpoznane, jeśli chcemy umieścić ich znaczenie w odpowiednim kontekście. Oczekuje się, że oszustwa zostaną zidentyfikowane i będą ścigane, a spostrzeżenia zostaną zdobyte w przypadku wszelkich nieuzasadnionych aspektów zmienności geograficznej w zakresie składania i płatności opłat – chociaż możliwości te nie zostały podkreślone w komunikacie prasowym sekretarza Sebeliusa na temat danych. Przede wszystkim, publikacja danych powinna zainicjować rozmowy między pracownikami służby zdrowia a pacjentami o ich wspólnej odpowiedzialności za wykorzystanie zasobów w sposób maksymalizujący wartość.
Centers for Medicare i Medicaid Services wymieniły szereg ograniczeń danych w metodycznym przeglądzie Physician and Other Supplier Public Use File, który został opublikowany 7 kwietnia 2014 r.4 Na przykład dane są zestawione z otrzymanych roszczeń, dokładność który nie został zweryfikowany
[podobne: konflikt udowo panewkowy, olx pyskowice, uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych reumatologia kolejka ]

Tags: , ,

No Responses to “Uwaga Doradztwo: Medicares Physician-Payment Data Release”

 1. Pogue Says:

  [..] Cytowany fragment: stomatolog bielsko[...]

 2. Mad Rascal Says:

  wydaje mi się, że miałam kiedyś coś takiego

 3. Cross Thread Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: olej kokosowy na włosy[...]

 4. Blister Says:

  Kolejna sprawa to otyłość na osiedlach

Powiązane tematy z artykułem: konflikt udowo panewkowy olx pyskowice uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych reumatologia kolejka