rehabilitacja niemowląt
rehabilitacja niemowląt i dzieci

Uwaga Doradztwo: Medicares Physician-Payment Data Release cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Nie dowiedzą się niczego o wielu innych aspektach mojej praktyki, złożoności potrzeb zdrowotnych moich pacjentów lub kaprysów procesów roszczeniowych Medicare, z których wszystkie przyczyniają się do ogólnego obrazu. Niektórzy pacjenci martwią się, że nie osiągnąłem tego; żaden pacjent nie ma wątpliwości, w jaki sposób suma ta wpłynęła na moje negocjacje płacowe w 2013 roku. Nie będę w stanie dostarczyć informacji, dlaczego otrzymane przeze mnie płatności z tytułu Medicare mogą się różnić (pozytywnie lub negatywnie) od tej przydzielonej innemu ogólnemu kardiologowi, który świadczył porównywalne usługi w równych ilościach w innym akademickim ośrodku medycznym – ani nie zdecydowałbym się na odesłanie moi pacjenci za drugą lub trzecią opinię na podstawie takich informacji. Procesy wykorzystania tych danych do celów badawczych i kształtowania polityki zostałyby wyraźnie wzmocnione dzięki staraniom na rzecz zapewnienia ich ważności oraz uwzględnienia złożoności i poziomu ryzyka pacjentów. Spostrzeżenia zebrane od powiązania tych danych z miernikami jakości i wynikami zdrowotnymi będą informować o rozmowach dotyczących propozycji wartości, do której wszyscy dążymy. Kolejnym ważnym krokiem będzie proaktywne zaangażowanie świadomych pacjentów w dyskusje na temat ich opieki, w tym koszty, gdy będzie to właściwe.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 28 maja 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Oddziału Kardiologicznego, Brigham i Women s Hospital w Bostonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Historyczne udostępnienie danych zapewnia konsumentom bezprecedensową przejrzystość w zakresie świadczenia usług przez lekarzy służby zdrowia i ich wysokość. Informacja prasowa Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej, 9 kwietnia 2014 r. (Http://www.hhs.gov/news/press/2014pres/04/20140409a.html).

2. Dane o wykorzystaniu i płatnościach dostawcy usług medycznych: lekarz i inny dostawca. Baltimore: Centres for Medicare i Medicaid Services (http://www.cms.gov/Research-Statistics-Data-and-Systems/Statistics-Trends-and-Reports/Medicare-Provider-Charge-Data/Physician-and-Inne -Supplier.html).

3. Sąd Okręgowy Stanów Zjednoczonych, Middle District of Florida, Jacksonville Division. Przypadek 3: Dokument 73-cv-00178-MMH-MCR 73 złożony 05/31/13.

4. Dane o opłatach za korzystanie z usługi i opłatach za korzystanie z usługi Medicare – lekarz i inna publiczna dokumentacja dostawcy: przegląd metodologiczny. Baltimore: Centres for Medicare & Medicaid Services, 2014 (http://www.cms.gov/Research-Statistics-Data-and-Systems/Statistics-Trends-and-Reports/Medicare-Provider-Charge-Data/Downloads/Medicare -Pracownik-i-Inny-Dostawca-PUF-Methodology.pdf).

5. Abelson R, Cohen S. Sliver z Medicare otrzymują dużą część wypłat. New York Times. 9 kwietnia 2014 r. (Http://nyti.ms/1kptFzK).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (6)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (4)
[przypisy: medycyna po dyplomie konferencje, uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych reumatologia kolejka, zoz ursynów ]

Tags: , ,

No Responses to “Uwaga Doradztwo: Medicares Physician-Payment Data Release cd”

 1. Magdalena Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do ortodonta[...]

 2. Gaja Says:

  6 lat temu miałem nowotwór jądra

 3. Desert Haze Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu kurs tatuażu[...]

 4. Riff Raff Says:

  zamiast zajadać się tabletkami przeciwbólowymi

 5. Filip Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu dom opieki Kraków[...]

 6. Digger Says:

  w zależności od stadium mediana przeżyć bywa różna

Powiązane tematy z artykułem: medycyna po dyplomie konferencje uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych reumatologia kolejka zoz ursynów