rehabilitacja niemowląt
rehabilitacja niemowląt i dzieci

Medicare Physician-Data Release – kontekst i uzasadnienie cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Stwierdziliśmy, że lekarze w obszarach geograficznych, które mają wysokie wykorzystanie planów Medicare Advantage, nie mają rozróżnienia między pacjentami w Medicare i Medicare Advantage, a początkowo mogą zobaczyć opublikowane dane za usługi jako niereprezentatywne. z ich praktyki Medicare. Jeśli lekarz naprawdę uważa, że zgłoszone ilości usług i procedur są zbyt wysokie, możliwe, że został naruszony jego numer identyfikacyjny krajowego dostawcy (NPI); lekarze, którzy podejrzewają, że tak się stało, powinni postępować zgodnie z procedurami CMS dotyczącymi zgłaszania podejrzeń o oszustwo. Informacje, takie jak adresy praktyki zawarte w publikacji danych, otrzymano bezpośrednio z bazy danych National Plan and Provider Enumeration System, która musi być utrzymywana i aktualizowana w miarę potrzeby przez dostawców. CMS zobowiązuje się do tworzenia i udostępniania wysokiej jakości danych, które pozwalają jak największej liczbie użytkowników na lepsze zrozumienie programu Medicare. Publikacja danych dla lekarzy jest częścią szerszej strategii przejrzystości danych i planujemy nadal udostępniać dodatkowe dane w przyszłości. Wierzymy, że przejrzystość wpłynie na poprawę systemu opieki zdrowotnej.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy lub politykę Ośrodków Medicare i Medicaid Services.
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 28 maja 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Ośrodków dla usług Medicare i Medicaid, Baltimore (NB, PHC, MT); i Departament Pediatrii, Cincinnati Children s Hospital Medical Center, Cincinnati (PHC).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Centra usług Medicare i Medicaid. Publiczny komentarz do publikacji danych lekarza Medicare (https://www.cms.gov/Research-Statistics-Data-and-Systems/Statistics-Trends-and-Reports/Medicare-Provider-Charge-Data/Public-Comment. html).

2. Ujawnianie danych o płatnościach Medicare może być dobrodziejstwem dla narodu. Washington Post. 5 kwietnia 2014 r. (Http://www.washingtonpost.com/opinions/disclosing-medicare-payment-data-could-be-a-boon-for-the-nation/2014/04/05/822b9ce0-bb66-11e3 -9a05-c739f29ccb08_story.html).

3. Dane jakościowe dodane do strony internetowej Physician Compare. Komunikat prasowy Ośrodków ds. Usług Medicare i Medicaid, 21 lutego 2014 r. (Http://www.cms.gov/Newsroom/MediaReleaseDatabase/Press-releases/2014-Press-releases-items/2014-02-21.html) .

4. Centra usług Medicare i Medicaid. Kwalifikowany program podmiotu. 27 marca 2013 r. (Http://cms.hhs.gov/Research-Statistics-Data-and-Systems/Monitoring-Programs/QEMedicareData/index.html).

5. Ile Medicare płaci za opiekę lekarską. New York Times. 2014 (http://www.nytimes.com/interactive/2014/04/09/health/medicare-doctor-database.html._r=0).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (14)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (4)
[przypisy: konflikt udowo panewkowy, uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych reumatologia kolejka, nfz opole sanatoria ]

Tags: , ,

No Responses to “Medicare Physician-Data Release – kontekst i uzasadnienie cd”

 1. Mr. Lucky Says:

  Wątrobę należy trenować, jak każdy inny narząd.

 2. Elena Says:

  Article marked with the noticed of: rehabilitacja po urazach kręgosłupa[...]

 3. Junkyard Dog Says:

  Relacja marchewka kalorie to nie jest prosta sprawa

 4. Cosmo Says:

  [..] Cytowany fragment: foreverslim[...]

 5. Helena Says:

  A co z innymi produktami?

Powiązane tematy z artykułem: konflikt udowo panewkowy nfz opole sanatoria uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych reumatologia kolejka